Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

GPS sistemos diegiamos komercinėse transporto priemonėse

User Rating:  / 1

autobusasAutomobilinės navigacinės sistemos diegiamos visose komercinių įmonių transporto priemonėse kurios užsiima keleivių, krovinių, siuntų pervežimu ir pristatymu. Operatyvus maršrutu planavimas užtikriną našų darbą ir minimalias prastovas esant dideliems užsakymų srautams. Papildomus žemėlapius galima patalpinti mikro SD korteleje, ją reiktų rinktis bent jau dešimtos klasės, nes tuomet sistema dirba optimaliai ir nebūna programinio sulėtėjimo. Baterijos veikimo laikas trunka iki vienos valandos arba geriausiu atveju iki dviejų jei naudojamas tausojantis naktinis režimas. Visą detalią informaciją galite sužinoti navigacijų gamintojų internetiniuose puslapiuose. Ten pasirinksite modelį ir galėsite perskaityti naudojimo vadovą arba atsisiųsti į savo kompiuterį.

Sėkmės rinkimuose tikisi pasitelkiant numerologiją

User Rating:  / 1

Seimo rinkimuose dalyvaus radikalių pažiūrų Lietuvių tautinio centro pirmininkas Ričardas Čekutis, savivaldos rinkimuose pasitelkęs rasistinę potekstę turintį šūkį „Be žydrų, juodų, raudonų ir be taboro čigonų“. Šįkart R. Čekutis savo „Facebook“ profilyje paskelbė, kad koaliciniame sąraše „Už Lietuvą Lietuvoje“ jam suteikta 88-a vieta bei vienmandatė rinkimų apygarda Radviliškyje.

Skaičius 88 atspindi koduotą neonacių simboliką. Kaip rašoma knygoje „Das Versteckspiel“, paaiškinančioje neonacių kodų reikšmes, skaičius 8 atstoja aštuntą abėcelės raidę H, tad 88 yra lygu HH – o tai yra frazės „Heil Hitler“ santrumpa.

Marijampolėje patvirtintas koalicijos „Už Lietuvą Lietuvoje" rinkiminis sąrašas. Jame 88 numeriu įrašytas ir toks R. Čekutis, kuris kandidatuos dar ir vienmandatėje Radviliškyje. Pradėsime simbolikos gamybą“, - paskelbė R. Čekutis.

Kad 88-a vieta koaliciniame sąraše yra ne šiaip atsitiktinumas, paaiškina partijos „Jaunoji Lietuva“ atstovas Kauno miesto taryboje Aušrys Krikščiūnas: „88 numeris garantuotas kelias į sėkmę, tiems kas supranta. O suprantančių nemažai. Tai džiugu...“.

A. Kriščiūnui pasiūlius visokeriopą pagalbą R. Čekutis pasiūlė apmąstyti galimus atributikos vaizdus: „Dabar pagalba gali būti tokia: turint galvoje garbingą 88 sąrašo numerį, reikia apmąstyti galimos atributikos vaizdus“.

Jūs esate čia: Home Kita...