Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

Vasaris yra nuolaidų metas

User Rating:  / 2
PoorBest 
Vasaris yra nuolaidų metas 3.0 out of 5 based on 2 votes.

apsipirko dovanosJau nuo Sausio mėnesio dauguma drabužių parduotuvių pradeda išpradvimus ir klientus vilioja įvairiomis nuolaidomis. Tačiau vasario mėnesė įvairios akcijos bei nuolaidos pasiekias tikrąją epogėju. 30 ar net 50 procentų nuolaidos jau nieko nebestebina, vasarį neretai prekybinkai per įvairias akcijas pasiūlo nuolaidas iki 75 procentų.

Toks dosnumas iš verslininkų pusės yra paaiškinamas kolekcijų kaita bei noru privilioti daugiau žmonių, kurie po didžųjų metų švenčių, pirmaisiai naujų metų mėnesiais, išlaidauti visai neskuba. Tačiau tikrai yra sunku praieti pro parduotuvę, kurios vitrinose yra skelbiama apie didžiules nuolaidas. Neretai žmonės ne tik užeina, bet ir nusiperka daiktų, kurių išesmės jiems kaip ir nereikia.

Yra ir kita grupė prikėjų. Tai specialiai šio nuolaidų sezono laukiantys žmonės, kurie taip elgiasi jau nepirmus metus. Juk pavyzdžiui perkant batus per nuolaidų sezoną, galima sutaupyti ne vieną šimta litų. O jei šiuo metų laiku yra aprengiama visa šeima, tai galima sutaupyti ir daugiau kaip tūkstanti litų. Ir tai tik iš drabužių.

Nuolaidos bei akcijos taikomos ir kitoms prekėms:

  • Šildytuvams;
  • Slidinėjimo įrangai;
  • Sniego kasimo įrangai;
  • Žieminių padangų komplektams;
  • Ir įvairių kitų, plataus vartojimo prekių.

Taigi tie kas per kalėdinį laikotarpį sugebėjo neišleisti visų santaupų perkant dovanas, gali šiuo metu sau leisti sutaupyti ir tinkamai pasiruošti kitam žiemos sezonui.

Gerų Jums pirkinių.

Jūs esate čia: Home Finansai Vasaris yra nuolaidų metas