Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

Kaip reikia teisingai parašyti darbo paieškos skelbimą?

User Rating:  / 3
PoorBest 
Kaip reikia teisingai parašyti darbo paieškos skelbimą? 4.3 out of 5 based on 3 votes.

laikrastisIeškant darbo tenka išsiūsti ne vieną gyvenimo aprašymą bei patalpinti skelbimus populiariausiose darbo skelbimų portaluose. Na o tam, kad potencialus darbdavys atkreiptų dėmesį į būtent Jūsų skelbimą reikia žinoti keletą taisyklių, kaip pildyti darbo paieškos skelbimą.

Taisyklinga gramatika

Prieš publikuojant savo naujai sukūrtą darbo skelbimą būtinai pasitikrinkite ar nepridarėte gramatinių klaidų. O dar geriau duokite Jūsų parašytą tekstą perskaityti draugui ar draugei. Galite būti tikri, kad potencialiam darbdaviui pro akis tikrai neprasprūs nepadėtas kablelis ar prlaleista raidė. Čia nuolaidų tikėtis tikrai neverta.

Rašant apie buvusioje darbovietėje užimtas pareigas vertėtų paminėti ne tik pareigybės pavadinimą, bet ir užduotis su kuriomis tekdavo susidurti. Juk darbdaviui vargu ar duos daug naudingos informacijos žinojimas, kad Jūs dirbote vadybininku. Paminėkite ryšius su klientais, dokumentų forminimą ar kita Jūsų vygdytas užduotis. Tai leis naujam darbdaviui geriau susiformuoti nuomone apie jus, bei parodys stropumą ir atidumą smulkmenoms.

Apsilankykite įmonių kataloguose

darbo-skelbimasNorint rasti darbą dažnai nepakanka tik patalpinti skelbimą ir tikėtis, kad jau artimiausiu metu gausite visą krūvą pasiūlymų, iš kurių be liks išsirikti geriausią. Verta apsilankyti įvariuose Lietuvos įmonių kataloguose ir pagal jus dominančią sritį išsiūsti gyvenimo aprašymą (net jei įmonė ir nenurodo ieškanti naujų darbuotojų - jei sudominsite jums būtinai ras vietą). Lietuvos įmonių katalogas yra puki vieta kur nesunkiai galima atsirinkti įmonės pagal jus dominačia sritį ir miestą.

Labai svarbu prie siunčiamo gyvenimo aprašymo prjungti gerą motyvacinį laišką. Statistika byloja, kad dažnai darbdaviai būtent į motyvacinį laišką kreipia daugiau dėmesio nei į CV. Rašant motyvacinį laišką reikia nurodyti konkrečius pasiekimus bei argumentaciją kodėl manote, kad dirbti šioje įmonėje esate tinkamas kandidatas. 

Sėkmės paieškose.

Jūs esate čia: Home Finansai Kaip reikia teisingai parašyti darbo paieškos skelbimą?