Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

Populiarėja vaikų draudimas

User Rating:  / 2
PoorBest 
Populiarėja vaikų draudimas 5.0 out of 5 based on 2 votes.

Kaip rodo vienos iš pirmaujančių Lietuvoje gyvybės draudimo bendrovės "SEB gyvybės draudimas" statistiką - paskutiniu metu itin populiarėja vaikų draudimas. Pastebima, kad dauguma draudimo sutarčių sudaroma dar vaikui nesulaukus 3 metų amžiaus.

vaiku draudimas2012 metų antrą ketvirtį lyginant su tuo pačiu laikotarpiu 2011 metais buvo sudaryta kur kas daugiau sutarčių su draudimu nuo traumų bei nelaimingų atsitikimų. Galimybė pasirinkti papildomas apsaugas traumos atveju yra vienas iš labiausiai skatinančių veiksnių kuriuos suteikia gyvybės draudimas. Tačiau nereikėtų pamiršti ir taupymo bei ilgalaikio investavimo galimybės. Dalis tėvų neslepia, kad tokiu būdu siekia sukaupti reikalingas lėšas būsimiems vaikų mokslams universitete ar kitoje aukštojoje mokykloje.


Nors maksimali galima apsaugų suma siekia 40 000 litų, tačiau populiariausio yra 20 000 litų apsaugos. Kiek mažesnė dalis tėvų renkasi apsaugas nuo traumų bei nelaimingų atsitikimų iki 30 000 litų.

Draudžia tik vaikus

Pastebima ir kita tendencija, kad tėvai noriai draudžiantys vaikus, patys dažniausiai savęs apdrausti nėra linkę, net ir tais atvėjais, kuomet vienas iš tėvų būna dirbantis ir yra vienintelis šeimos maitintojas 68 procentai visų vaikų draudimo sutarčių numatoma, kad sutartis galios iki apdraustajam sukaks 20 metų. Ir tik 7 procentai visų sutarčių sudaromos iki apdraustajam sueis daugiau kaip 30 metų.

 

Jūs esate čia: Home Draudimas Populiarėja vaikų draudimas