Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

Ne visada draudimo kompanijos padengia nuostolius už automobilio remontą

User Rating:  / 1
PoorBest 
Ne visada draudimo kompanijos padengia nuostolius už automobilio remontą 5.0 out of 5 based on 1 votes.

Dažniausiai vartotojai apdrausdami savo autotransporto priemonę jaučiasi saugus, tačiau jau ne vieną vairuotoją aptiko „šokas“ kai draudimo kompanijos reikalauja atverti savo pinigines.

Kaip pavyzdį pateiksime vienos merginos istoriją. Į merginos automobilį įvažiavo kolege. Įvykis buvo užregistruotas, buvo sudarytas protokolas, abu automobiliai buvo tvarkingi ir apdrausti, vairuotojos buvo blaivios.

Tačiau draudimo kompanija atsisakė apmokėti visą automobilio remonto išlaidų sumą. Draudimo kompanija pareiškė, kad buvo skaičiuojamas automobilio nusidėvėjimas. Penkerių metų merginos automobilis, palyginti su nauju, nuvertėjęs penktadaliu. Tokį patį nuvertėjimą bendrovė skaičiuoja ir automobilio detalėms. Tačiau niekas neprekiauja 5 metų senumo detalėmis. Todėl dalį automobilio remonto teks apmokėti pačiam.

Ar galima kreiptis į teismą?

Draudimo kompanijos visada turi argumentų. Pavyzdžiui, formaliai po automobilio sutaisymo, kliento turtas padidėjo, kadangi buvo įdėtos naujos detalės. Tačiau praktiškai avarijoje pabuvojusį automobilį pavyks parduoti tik už gerokai mažesnę kainą. Tai vadinama atnaujinimu už kurį moka klientai draudimo bendrovėms. Tačiau jeigu nebūtų numatytas detalių nusidėvėjimas, tai automobilio draudimo metinė įmoka būtų lygi automobilio vertei.

Teoriškai susigrąžinti prarastus pinigus galima, jeigu pareikalauti padengti nuostolius avarijos kaltininką. Bet praktiškai tai dažniausiai baigiasi varginančiais teismo procesais.

Reklama: Geriausias draudimas internetu jums.  Pasirinkite geriausią variantą iš visų Lietuvos draudimo bendrovių pasiūlymų.

Jūs esate čia: Home Draudimas Ne visada draudimo kompanijos padengia nuostolius už automobilio remontą