Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

Populiarėja vaikų draudimas

User Rating:  / 2

Kaip rodo vienos iš pirmaujančių Lietuvoje gyvybės draudimo bendrovės "SEB gyvybės draudimas" statistiką - paskutiniu metu itin populiarėja vaikų draudimas. Pastebima, kad dauguma draudimo sutarčių sudaroma dar vaikui nesulaukus 3 metų amžiaus.

vaiku draudimas2012 metų antrą ketvirtį lyginant su tuo pačiu laikotarpiu 2011 metais buvo sudaryta kur kas daugiau sutarčių su draudimu nuo traumų bei nelaimingų atsitikimų. Galimybė pasirinkti papildomas apsaugas traumos atveju yra vienas iš labiausiai skatinančių veiksnių kuriuos suteikia gyvybės draudimas. Tačiau nereikėtų pamiršti ir taupymo bei ilgalaikio investavimo galimybės. Dalis tėvų neslepia, kad tokiu būdu siekia sukaupti reikalingas lėšas būsimiems vaikų mokslams universitete ar kitoje aukštojoje mokykloje.


Nors maksimali galima apsaugų suma siekia 40 000 litų, tačiau populiariausio yra 20 000 litų apsaugos. Kiek mažesnė dalis tėvų renkasi apsaugas nuo traumų bei nelaimingų atsitikimų iki 30 000 litų.

Draudžia tik vaikus

Pastebima ir kita tendencija, kad tėvai noriai draudžiantys vaikus, patys dažniausiai savęs apdrausti nėra linkę, net ir tais atvėjais, kuomet vienas iš tėvų būna dirbantis ir yra vienintelis šeimos maitintojas 68 procentai visų vaikų draudimo sutarčių numatoma, kad sutartis galios iki apdraustajam sukaks 20 metų. Ir tik 7 procentai visų sutarčių sudaromos iki apdraustajam sueis daugiau kaip 30 metų.

 

Ne visada draudimo kompanijos padengia nuostolius už automobilio remontą

User Rating:  / 1

Dažniausiai vartotojai apdrausdami savo autotransporto priemonę jaučiasi saugus, tačiau jau ne vieną vairuotoją aptiko „šokas“ kai draudimo kompanijos reikalauja atverti savo pinigines.

Kaip pavyzdį pateiksime vienos merginos istoriją. Į merginos automobilį įvažiavo kolege. Įvykis buvo užregistruotas, buvo sudarytas protokolas, abu automobiliai buvo tvarkingi ir apdrausti, vairuotojos buvo blaivios.

Tačiau draudimo kompanija atsisakė apmokėti visą automobilio remonto išlaidų sumą. Draudimo kompanija pareiškė, kad buvo skaičiuojamas automobilio nusidėvėjimas. Penkerių metų merginos automobilis, palyginti su nauju, nuvertėjęs penktadaliu. Tokį patį nuvertėjimą bendrovė skaičiuoja ir automobilio detalėms. Tačiau niekas neprekiauja 5 metų senumo detalėmis. Todėl dalį automobilio remonto teks apmokėti pačiam.

Ar galima kreiptis į teismą?

Draudimo kompanijos visada turi argumentų. Pavyzdžiui, formaliai po automobilio sutaisymo, kliento turtas padidėjo, kadangi buvo įdėtos naujos detalės. Tačiau praktiškai avarijoje pabuvojusį automobilį pavyks parduoti tik už gerokai mažesnę kainą. Tai vadinama atnaujinimu už kurį moka klientai draudimo bendrovėms. Tačiau jeigu nebūtų numatytas detalių nusidėvėjimas, tai automobilio draudimo metinė įmoka būtų lygi automobilio vertei.

Teoriškai susigrąžinti prarastus pinigus galima, jeigu pareikalauti padengti nuostolius avarijos kaltininką. Bet praktiškai tai dažniausiai baigiasi varginančiais teismo procesais.

Reklama: Geriausias draudimas internetu jums.  Pasirinkite geriausią variantą iš visų Lietuvos draudimo bendrovių pasiūlymų.

Jūs esate čia: Home Draudimas